Współpraca

Współpraca

Jestem programistą, pochłaniam hektolitry kawy i zamieniam ją na kod. Ciągle szukam nowych wyzwań w programowaniu podążając ścieżką mody web designu. Na co dzień biorę udział w dużych projektach informatycznych jako front-end developer z użyciem Angulara.

Piszę również swoje systemy po godzinach, o których pewnie przeczytasz na tym blogu. Dodatkowo zajmuję się tworzeniem stron internetowych jako freelancer. Oczywiście jestem otwarty na nowe zlecenia i współpracę w zakresie tworzenia stron, aplikacji i bardziej rozbudowanych systemów informatycznych. Jeśli chcesz się promować w internecie, potrzebujesz jakiś nowych rozwiązań internetowych, chcesz odświeżyć wizerunek swój bądź swojej firmy lub zwyczajnie nie posiadasz jeszcze swojej strony internetowej – napisz do mnie a na pewno coś wymyślimy w tym temacie 🙂

Ale nie tylko programowanie…

Jeśli Twoja firma wpisuje się w moje zainteresowania lub posiadasz sensowną propozycję współpracy/reklamy/oferty w związku z moim blogiem i poważnie podchodzisz do tematu?

Wyraź siebie w mailu, zobaczymy czy się uda 🙂

kontakt@displaystudio.pl

Zapraszam również na stronę mojej firmy Display Studio. Zobaczysz na niej nasze ostatnie realizacje oraz dowiesz się czym się zajmujemy:

displaystudio.pl